مشاوره و سفارش

ایزوگام

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی ساخته شده با مواد نفتی (قیر) هست که برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت در قسمت های متنوع ساختمان ها و سازه های مختلف از جمله بام، دیوار، سرویس ها بهداشتی، استخرها، پل ها و … مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول انواع مختلفی از نظر کیفیت و کاربردها دارد که به طور مختصر می توان به: ایزوگام تک لایه و دولایه، فویلدار، ساده و طرح دار، پلیمری، دمیده و اس بی اس و…. اشاره کرد.

قیمت خرید ایزوگام ارزان دلیجان

قیمت خرید ایزوگام بیشتر مواقع حالت یکسانی دارد اما در حال حاضر بیشتر نوسانات بازار داخلی برروی قیمت خرید تاثیر بسیاری دارد. ارزان بودن محصول تولیدی ما نشان از کیفیت پایین نمیدهد چرا که ما مستقیم از خود کارخانه اقدام به تهیه محصول می کنیم که اینکار باعث کاهش قیمت محصول ما می گردد.

ارزان ترین قیمت ایزوگام جهت خرید عمده

برای اینکه بهترین کیفیت و در عین حال ارزان ترین قیمت ایزوگام را داشته باشید، باید خرید خود را بصورت عمده انجام دهید. برای خرید عمده و صادرات ایزوگام با بهترین شرایط میتوانید به شرکت ایزوگام مفید مراجعه کنید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت شرکت با مشاورهای فروش تماس بگیرید. ما شما را در این راه راهنمایی خواهیم کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ایزوگام-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت ایزوگام مفید با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق رطوبتی کشور و عرضه ایزوگام به روشی نوین توسط کادر مدیریت و فروش حرفه ای پا به عرصه این صنعت نهاد. این مجموعه از آغاز کار، سعی بر تولید محصولی با کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد. شرکت مفید در تولید محصولات عایق رطوبتی مرغوب، شعار “با ایزوگام مفید، یک عمر راحتید” را برای مصرف کننده تحقق بخشیده است.

مدیر فروش ایزوگام مفید

ابوالفضل حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید