مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ایزوگام متری جدید امسال

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا ایزوگام متری دلیجان بخریم؟خرید ایزوگام متری درب کارخانه

علی رغم اهمیت بی نظیر آب و اگرچه اهداف سودمند بسیاری را به دنبال دارد ، اما آب می تواند یک مشکل بزرگ باشد به ویژه هنگامی که در صدد نفوذ به داخل سازه های ساختمانی یا خانه هایی که به درستی ساخته نشده اند، باشد. ایزوگام متری جدید امسال که توسط مجموعه ما عرضه می گردد بهترین راه برای عایق بندی ساختمان در برابر آب و رطوبت می باشد.

قیمت ایزوگام متری جدید امسال

چرا ایزوگام متری دلیجان بخریم؟

چرا ایزوگام متری دلیجان بخریم؟ ضد آب بودن خانه شما ضروری است. مناطق داخلی خانه باید از سقف ، تراس ، سقف تا زیرزمین خشک نگه داشته شود. نشت آب می تواند منجر به خساراتی مانند آلودگی حشرات ، قارچ ها و خرابترین موارد در ساخت شود. در طول فصل بارندگی ، همه ما با مشکل نشت آب از پشت بام یا آب خاکی روی تراس مواجه هستیم که باعث نشت می شود. این مشکلات برای یافتن راه حل نیاز به یک متخصص و درک اساسی از مسئله دارد.

زیرا نشت آب از سقف می تواند مشکلات مختلفی ایجاد کند که اگر زود گیر نیفتید رفع آنها بسیار هزینه بر است. عایق رطوبتی از آن جهت مهم است که از محیط داخلی ساختمان محافظت می کند. نفوذ آب در داخل ساختمان می تواند منجر به افزایش رطوبت ، خرابی سیم کشی ، لوازم خانگی ، کف و مبلمان شود. ضد آب بودن در حالت ایده آل باید در مرحله ساخت و ساز یک ساختمان انجام شود ، اما اگر این شرط برآورده نشود ، توصیه می شود آن را در اسرع وقت انجام دهید ، زیرا نفوذ تدریجی آب در یک ساختمان با ضد آب ناکافی می تواند باعث آسیب شود. سازه ای که می تواند پایه سازه را بی ثبات کرده و آن را ناامن کند. این علاوه بر خطرات جدی برای سلامتی است که شناخته شده است ناشی از رطوبت و کپک است.

توجه داشته باشید که قبل از شروع عایق رطوبتی ، باید سطح را خیلی خوب تمیز کنید و مطمئن شوید که هیچ نشتی ندارد. در این صورت ، ابتدا باید یک لایه سیمان پلاستیکی Zaak بمالید. در صورت لزوم ، کت دو نفره. بگذارید خوب خشک شود و سپس به مراحل ضد آب ادامه دهید. قبل از استفاده از ضد آب ، باید یک لایه از Imper Seal اعمال شود ، این اجازه داده می شود خشک شود و ضد آب با دو دست اعمال می شود. پوشش دوم به طور عرضی به لایه اول ، یعنی دو لایه ضد آب عبور داده می شود.

خرید ایزوگام متری درب کارخانه

خرید ایزوگام متری درب کارخانه شما عزیزان می توانید جهت خرید ایزوگام متری از درب کارخانه ایزوگام اقدام نمایید. ضد آب بودن ارزش خانه شما را افزایش می دهد که یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. این سیستم از ایجاد قالب رطوبت ناخواسته جلوگیری می کند. رطوبت می تواند سلامت ما را به روشی منفی تحت تأثیر قرار دهد. همچنین از آسیب آب که می تواند یکپارچگی ساختاری یک خانه را خراب کند جلوگیری می کند. رطوبت باعث زنگ زدگی فلزات و پوسیدگی چوب می شود.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید