مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم انواع ایزوگام دولایه دلیجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزوگام چیست؟مواد تشکیل دهنده ایزوگامتفاوت ایزوگام دولایه و تک لایهکاربرد ایزوگام دولایهخرید ایزوگام دولایه دلیجان
خرید مستقیم انواع ایزوگام دولایه دلیجان

ایزوگام دولایه  با توجه به کاربردهای وسیع آن در صنایع مختلف، خرید و فروش آن انجام میگیرد. عموما مشتریان خرید ایزوگام دولایه دلیجان اقدام به خرید این محصول بصورت عمده می نمایند. صادرات ایزوگام دولایه دلیجان بعلت کاربرد بسیار و کیفیت خوب نیز در حال انجام می باشد. در این متن تفاوت انواع ایزوگام و کاربرد های مختلف ایزوگام دولایه دلیجان به تفصیل بیان شده است.

خرید مستقیم انواع ایزوگام دولایه دلیجان

ایزوگام چیست؟

ایزوگام چیست؟

ایزوگام نام تجاری عایقی می باشد که در برابر رطوبت و گرما بسیار مقاوم است. ایزوگام پوششی برای عایق کردن است، که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به کار می‌رود، و از فرآورده‌های نفتی به دست می‌آید. خرید ایزوگام مرغوب از مهم ترین دغدغه مشتریان می باشد. ایزوگام صادراتی از نوع با کیفیت می باشد. ایزوگام محصولی است که دارای ساختاری مرکب از دو لایه تیشو و پلی استر که توسط قیر اصلاح شده با پلیمرهای S.B.S و A.P.P اشباع و آغشته شده‌است.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام

مواد تشکیل دهنده ایزوگام

ایزوگام متشکل از چند لایه است که باعث می‌شود استحکام خوبی بسیار بالایی در برابر بارش باران، برف و رطوبت داشته باشد. لایه‌های تشکیل دهنده ایزوگام شامل: لایه‌ی پلی‌اتیلن  یا پودر معدنی باشد البته گاهی برای لایه بیرونی از فویل آلومنیوم استفاده می شود،بافت ، پلی‌استر و مواد افزودنی ویژه لایه‌ی پلی‌اتیلن می‌باشد.

تفاوت ایزوگام دولایه و تک لایه

تفاوت ایزوگام دولایه و تک لایه

هنگام تولید ایزوگام، فرمول های ساخت متعدد وجود دارد که با توجه به کاربرد آن، مراحل ساخت و مواد ممکن است متفاوت باشد. یکی از دسته بندی های ایزوگام از نظر لایه می باشد. ایزوگام ها به دو دسته تک لایه و دو لایه تقسیم بندی می شوند. ایزوگام دولایه شامل یک لایه پلی‌استر، یک لایه تیشو اضافی جهت استحکام بیشتر و لایه‌های قیر و فویل می‌باشد. اما در مقابل، ایزوگام تک لایه از یک لایه تیشو پلی‌استر که قیراندود شده است تولید می‌شود.  ایزوگام دولایه دارای ضحامت بیشتری است و برای ایزوگام بام و دیوار بیرونی که محل‌هایی بارطوبت بالا هستند استفاده می‌شود. از ایزوگام تک لایه بمنظور پوشش محل‌هایی که دارای ناصافی است مانند گوشه دیواره ها استفاده و نصب می شود. ایزوگام تک لایه دارای استحکام کمتر و انعطاف بیشتر است.

کاربرد ایزوگام دولایه

کاربرد ایزوگام دولایه

امروزه کارخانجات تولید ایزوگام، تولید کننده انواع عایق های رطوبتی می باشند و اصلی ترین کاربرد ایزوگام، عایق کاری مکان های مختلف در برابر گرمای شدید، سرمای شدید، باران و رطوبت می باشد. مشتریان برای خرید ایزوگام باید با توجه به کاربرد ایزوگام اقدام به خرید نمایند. ایزوگام دو لایه دلیجان بسیار پرکاربرد می باشد. کاربرد های مختلف ایزوگام دولایه دلیجان شامل مواردی می باشد که در برابر رطوبت شدید قرار دارند. مواردی مانند: عایق کاری پشت بام ساختمان‌ها،سقف کانکس ‌ها، شیروانی، عایق کاری استخر های شنا و استخر های پرورش ماهی و حوض ها، عایق کاری کانال های آب و… می باشد.

خرید ایزوگام دولایه دلیجان

خرید ایزوگام دولایه دلیجان

با توجه به اهمیت عایق نمودن مکان های در تماس با رطوبت و آب، خرید ایزوگام متناسب با نیاز مهم است. در نمایندگی های فروش کارخانجات ایزوگام، مشاوران انواع مختلف را با توجه به کاربرد توضیح می دهند. امروزه کارخانه تولیدی ایزوگام دولایه دلیجان اقدام به فروش حضوری از درب کارخانه و نمایندگی های سراسر کشور کرده است. همچنین سایت فروش ایزوگام دولایه دلیجان نیز جهت خرید غیرحضوری راه اندازی شده است.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید