مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی ایزوگام به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد ایزوگام در کجاست؟کاربرد ایزوگام در کجاست؟انواع ایزوگامانواع ایزوگامقسمت های تشکیل دهنده ایزوگامقسمت های تشکیل دهنده ایزوگامخرید اینترنتی ایزوگامخرید اینترنتی ایزوگام
خرید اینترنتی ایزوگام به صورت عمده

در هنگام تولید ایزوگام، کارخانجات تولیدی برای ساخت پوششی عایق مانند برای مشتریان خود کرده تا ساختمان ها از رطوبت و نم در امان بماند. شرکت ایزوگام مفید از مهم ترین کارخانجات تولیدی ایزوگام بعنوان عایق و مرکز خرید اینترنتی ایزوگام می باشد. امروزه ایزوگام‌های مختلفی ساخته شده و در دسترس می باشد که هر یک از دارای ویژگی‌های مختلفی می‌باشد که در ساختمان سازی کاربرد متفاوتی را دارد.خرید اینترنتی ایزوگام به صورت عمده

کاربرد ایزوگام در کجاست؟کاربرد ایزوگام در کجاست؟

ایزوگام‌هایی که بر روی پشت‌بام‌ها نصب می‌شوند معمولا از از ایزوگام‌های فویل دار استفاده شده که این نوع ایزوگام‌ها دارای دو لایه با وزن ۴۲ کیلو گرم و قیر و مواد افزودنی استاندارد می‌باشند. کاربرد ایزوگام بر حسب نوع محل مصرف بسیار متنوع می‌باشد در پی دیوار‌ها و سرویس و استخر و حوض‌ها و…. بهتر است از ایزوگام‌های پودری استفاده شود. همچنین ایزوگام به علت سبکی و انعطاف‌پذیری و مقاومت زیاد در برابر اسید‌ها و بازها به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل محسوب می‌شود به همین خاطردر سالهای اخیر مورد استقبال از طرف فعالان صنایع مختلف قرار گرفته است.

انواع ایزوگامانواع ایزوگام

با توجه به کاربرد های مختلف این نوع عایق پوششی، کارخانجات تولیدی تصمیم به ساخت انواع مختلفی از ایزوگام برای مشتریان خود کرده اند. اولین مورد ایزوگام پلیمری است که ماده  اصلی این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰-۶۰است که در پالایشگاه از تقطیر نفت خام به دست می‌آید. این مدا مورد استفاده ی پشت بام است. نوع دوم ایزوگام دمیده می باشد و  BOF ماده  اصلی این نوع ایزوگام قیر دمیده است  که از دمیدن هوا به نفت کوره تولید شده است و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تر وعمر کم تری دارد و موارد استفاده آن ساخت ورق‌های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندودکاری است.

قسمت های تشکیل دهنده ایزوگامقسمت های تشکیل دهنده ایزوگام

هر عایق پوششی برای جلوگیری از نفوذ سرما دارای لایه های مختلفی می باشد اما ایزوگام نسبت به سایرعایق ها از مواد بهتری تشکیل شده است. ایزوگام از دولایه نمدی تشکیل شده است. لایه رویی آن شامل منسوجات پلی استر سوزنی و لایه زیرین شامل الیاف شیشه است. این دولایه توسط قیر مذاب اصلاح شده ومواد پلیمری اشباع می شوند .برای جلوگیری ازچسبندگی هر دو طرف ایزوگام, با فیلم پلاستیکی یا مواد ریز دانه ,ایزوگام هنگام بسته بندی روکش می شود.

خرید اینترنتی ایزوگامخرید اینترنتی ایزوگام

با وجود سایت ها و بازارهای خرید و فروش اینترنتی، اهمیت وقت و صرفه جویی در زمان ،ارسال به موقع و در سراسر کشور، مشتریان زیادی را برای خرید اینترنتی راغب کرده است. اما  گاهی خریداران برای خرید به سمت کارخانجات تولید ایزوگام مانند کارخانه تولید ایزوگام مفید راهی می شوند. بعلت نوسانات قیمت و دوری مسیرهای کارخانه ای ، صرفه ی اقتصادی با خرید اینترنتی از طریق سایت های نمایندگی فروش ایزوگام می باشد. خرید اینترنتی ایزوگام نیاز به داشتن ضمانت نامه و نشان استاندارد از طرف کارخانه موردنظر می باشد.

 

 

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید